...rozšířeně
<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

dnes, článek, akce

Novinky na email:
Statek, o. s.  

Statek >> Informace o zpracování osobních dat

Informace o zpracování osobních dat

Statek

Svým podpisem v přihlášce udělujete výslovný souhlas spolku Statek, z. s., IČ: 22685227, se sídlem Lesnovek 1, 463 48, Hlavice, zapsaném ve spolkovém rejstříku u Krajského soudu Ústí nad Labem, spis. zn. L 6309 (dále jen "spolek Statek"), aby v souladu s platnými předpisy zpracovával osobní údaje uvedené v přihlášce.

Důvod, způsob a doba uchování osobních údajů:

Osobní údaje poskytnuté pro účely organizace výše uvedené akce.

Vaše osobní údaje se shromažďují, zpracovávají a uchovávají pro účely identifikace účastníků a splnění zákonných požadavků na akci pořádané spolkem Statek. Osobní údaje jsou v nezbytných případech předávány pověřeným třetím osobám (např. při ošetření účastníka, hygienické stanici atp.).V souvislosti s uvedenou akcí budou vaše osobní údaje zpracovávány nejdéle po 2 let ode dne jejich poskytnutí nebo do doby odvolání tohoto souhlasu.

(*) Zpracování je nezbytné pro splnění smlouvy, jejíž smluvní stranou je subjekt údajů. Bez uvedení těchto údajů se není možné přihlásit na akci.

 

Souhlasím s pořizováním a zveřejněním fotografií přihlašovaného dítěte  v souvislosti s propagací výše uvedené akce.

Údaje se shromažďují, zpracovávají a uchovávají pro účely propagace činnosti našeho Spolku a zveřejňují se v této souvislosti na internetových stránkách. Souhlas je poskytnut do doby odvolání tohoto souhlasu.

 

Souhlasím s uchováváním osobních dat i po skončení organizace akce a se zasíláním informací ohledně připravovaných akcí či informací o činnosti pořadatele. 

Vaše osobní údaje se shromažďují, zpracovávají a uchovávají pro účely zasílání pozvánek a dalších informací souvisejících s akcemi a činností spolku Statek. Platnost tohoto souhlasu je do doby jeho odvolání, nejdéle však 10 let ode dne poskytnutí vašich osobních údajů. Pro tento účel se uchovávají a zpracovávají údaje: jméno, příjmení, adresa bydliště, e-mailová adresa. Údaje nebudou poskytnuty třetím osobám.

 

Obecné informace:

Máte právo svůj souhlas související s ochranou vašich osobních údajů kdykoli s budoucí účinností odvolat prostřednictvím emailu statek@statek.org .

Dále máte právo být informován o zpracování svých osobních údajů, máte právo na přístup k osobním údajům, na opravu, resp. doplnění, na výmaz, na omezení zpracování, na přenositelnost údajů, můžete podat námitku či stížnost Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Poskytnutí souhlasů je dobrovolné (*).

Správcem i zpracovatelem osobních údajů je spolek Statek.


| Autor: Marťus | Vydáno dne 27. 01. 2019 | Informační e-mailVytisknout článek

Statek, z. s., Lesnovek 1, Hlavice, 463 48, statek@statek.org, předseda Martin Mikeš, martus@statek.org