Informace [Tábor 2008] Jizerská rána

Autor: Marťus <Martus(at)Statek.org>, Téma: Tábor 2008, Vydáno dne: 07. 01. 2008

Od neděle 29. června 2008 do neděle 13. července se uskutečnil tradiční letní tábor v Raspenavě v Jizerských horách pro mládež od 14 do 19 let. Veškeré informace najdete v tomto článku. Fotky z tábora od Marťuse. Fotky od Schima a Verči. Ke stažení: Průvodní dopis.doc Plakátek.jpg

 Folbrechtova loukaTradiční letní čtrnáctidenní zážitkový pobyt letos nese název Jizerská rána a bude se konat již popáté v Jizerských horách na Folbrechtově louce nedaleko obce Raspenava. Program tábora bude po fyzické i duchovní stránce tvořen pro mládež od 14 do 19 let. Ubytováni budeme v podsadových stanech, tedy bez pevného přístřeší.

Tábory...

Kdy?

Od neděle 29. 6. do neděle 13. 7. 2008

Jak se přihlásit?

Stačí vyplnit přihlášku a posudek o zdravotní způsobilosti (platí 1 rok a lze ho využít i na jiné tábory či školy v přírodě - na požádání ho po táboře vrátíme) a zaslat na uvedenou adresu hlavního vedoucího nebo odevzdat uvedeným kontaktním osobám. Při pozdějším odeslání/odevzdání přihlášky se může stát, že již nebude volné místo. Kapacita našeho tábora je 30 účastníků.

Nástupní list se odevzdává až v den odjezdu. 

Cena pobytu

Cena činí 2 500 Kč. Úhradu proveďte buď v hotovosti jedné z uvedených kontaktních osob nebo na bankovní účet do konce května 2008. Je možné se domluvit na splátkách či slevách v případě tíživé finanční situace (zejména v případě účasti více dětí z jedné rodiny). Číslo účtu: 1127012003/0800, var. symbol uveďte rodné číslo dítěte/účastníka.

Jizerská rána 2008 plakátKontaktní osoby

Odjezd na tábor

Provazové hry...Co s sebou

Střílení z luku...Co naopak nechat doma

Návrat z tábora

V neděli 13. 7. 2008 na vlakové nádraží v Liberci v 11:24 hodin (odjezd z Raspenavy v 10:59), na autobusové nádraží Černý Most v Praze ve 13:05 hodin (odjezd z Liberce ve 12:00).  

Korespondenční adresa tábora

<jméno táborníka>, letní tábor Folbrechtova louka, Raspenava, 463 61

Případné balíčky adresujte na jméno Jakub Barták a do závorky uveďte jméno Vašeho dítěte (usnadní to vyzvednutí balíčku na poště).

Změna v týmu

Jelikož v loňském roce došlo k rozdělení našeho početného týmu vedoucích na dvě části, budou se konat tábory dva. Akci Jizerská rána povede Jakub a Zděněk a mezi vedoucími nebude chybět Denysh, Tomáš, Marťus, Page, Verča, Chůva, Schimák, Laďa, Lada, Jana, Lucíš a Dany. Náš tábor se navíc koná pod hlavičkou občanského sdružení Statek, které bylo založeno zejména k zastřešení sportovně zážitkových akcí pořádaných během roku nejenom na statku. Spolupráce s bratry františkány však i nadále pokračuje (letos s námi pojede bratr otec Dominik) a i tábor chceme vést v podobném duchu jako v minulých letech. Druhý tábor pod vedením bratra Filipa se koná od 3. do 17.8.


Naše tábory se konají za finanční podpory Městské části Praha 1.

Ke stažení: Přihláška na tábor.pdf Nástupní list.pdf Průvodní dopis.doc Plakátek.jpg

Fotky z tábora. Fotky od Schima a Verči.